fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Team

Teamleden Oud-Beijerland

Leerkrachten

Aemile Roos (a.roos@csgdewaard.nl)

Angelique Bijl (a.bijl@csgdewaard.nl)

Bert Spier (b.spier@csgdewaard.nl)

Claudia Metz (c.metz@csgdewaard.nl)

Els Baartmans (e.baartmans@csgdewaard.nl)

Inge van der Pal (i.vanderpal@csgdewaard.nl)

Kristel Kooijman (k.kooijman@csgdewaard.nl)

Lianne Brussaard (l.brussaard@csgdewaard.nl)

Madelon Nuij (m.nuij@csgdewaard.nl)

Marie-Claire Burger (m.burger@csgdewaard.nl)

Leraarondersteuner

Anke Kranenburg (a.kranenburg@csgdewaard.nl)

Anouk Molendijk (a.molendijk@csgdewaard.nl)

Jolanda Groeneweg (jm.groeneweg@csgdewaard.nl)

Manon Nieuwdorp (m.nieuwdorp@csgdewaard.nl)

Marian Bal (m.bal@csgdewaard.nl)

Naomi Korpel (n.korpel@csgdewaard.nl)

Praktijkvak medewerker

Brigitte van Belle (b.vanbelle@csgdewaard.nl) - Handel en Economie

Liselotte Veller (l.veller@csgdewaard.nl)- Kunst en vormgeving

Mirjam Slaa (m.slaa@csgdewaard.nl) - Groen

Natascha Beekmans (n.beekmans@csgdewaard.nl) - Consumptieve Techniek

Vakleerkracht bewegingsonderwijs

Kristel Kooijman (k.kooijman@csgdewaard.nl)

Administratief medewerker

Annemieke Berkhof (a.berkhof@csgdewaard.nl)

Marieke Bijl (m.bijl@csgdewaard.nl)

Orthopedagoog/ Poortwachter

Leontine Teeuw (l.teeuw@csgdewaard.nl)

Schoolmaatschappelijk werker 

Marie-Jose Roefs (m.roefs-grem@kwadraad.nl)

Logopediste 

Jolien van Eijkeren (jolien@spreekvaart.nl)

stage en arbeidstoeleiding

Aemile Roos (a.roos@csgdewaard.nl)

Bettine den Hoed (b.denhoed@csgdewaard.nl)

Ondersteuningsteam

Anita Yntema (a.yntema@csgdewaard.nl)

Cynthia Peters (c.peters@csgdewaard.nl)

Leontine Teeuw (l.teeuw@csgdewaard.nl)

Congiërge

Ruud Veller (r.veller@csgdewaard.nl)

Directie

Eugene Schilperoordt (e.schilperoordt@csgdewaard.nl)

Specialisten

Het spreekt vanzelf dat de groepsleerkrachten en de onderwijsassistentes de kinderen intensief begeleiden, maar dat hoeven zij niet alleen te doen. De school heeft specialisten in dienst die hulp kunnen bieden:

  • De intern begeleider
  • De orthopedagoog
  • De logopediste
  • De schoolmaatschappelijk werker
  • De vakleraar gymnastiek.
  • De intern begeleider is er ter ondersteuning van de leerkrachten en leerlingen. Zij coördineert de zorg op school.
  • De orthopedagoog wordt te hulp geroepen bij sociaal emotionele of gedragsmatige problematiek.
  • De logopedisten helpen de leerlingen bij de algehele communicatie en eten en drinken.
  • De schoolmaatschappelijk werkende ondersteunt de ouders en geeft ouders advies. Onze leerlingen zijn over het algemeen gebaat bij een consequente aanpak. Nieuwe leerlingen worden altijd door onze maatschappelijk werkende bezocht.