fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
image
30
oktober

De Ark Oud-Beijerland op Facebook!

  • 04 VSO 1
  • 05 VSO 2-3
  • 03 De Bloementuin
  • 01 De Vlindertuin
  • 02 De Vogeltuin

Vanaf vandaag heeft onze school zijn eigen Facebookpagina!

Een tijdje geleden is één van onze collega's van Oud-Beijerland gestart met de cursus: Social Media. Naast dat Social Media echt van deze tijd is, zien we dit als een waardevolle aanvulling op onze website. We willen op deze manier laten zien wat we doen, waar we voor staan en waar we als school aandacht aan besteden. We hopen hiermee meer naamsbekendheid te krijgen bij bijvoorbeeld bedrijven voor de stages van onze leerlingen, maar kunnen zo ook meer interactie hebben met ouders en familieleden van onze leerlingen.

Facebook is geen vervanger van de website. Het zal gebruikt worden om een kleine impressie te geven wat we op school doen. Op de website kan u altijd de foto's bekijken en meer informatie erover lezen.

Benieuwd wat er de komende tijd op onze pagina gaat gebeuren?
Volg ons dan snel! 
https://www.facebook.com/zmldearkobl/