fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

VSO 2-3

De collega's van VSO 2-3

Nieuwsberichten van de groep vindt u onderaan de pagina

Klik op het pijltje rechts om de inhoud  te lezen

Welkom op de groepspagina van VSO 2.

In Oud-Beijerland werken we met 3 VSO groepen.
VSO 2 is de middelste groep.
VSO betekent Voortgezet Speciaal Onderwijs.

Wij werken met 3 stromen:

  • Arbeidsmarkt
  • Arbeidsmatige Dagbesteding
  • Niet-Arbeidsmatige Dagbesteding

In onze groep zitten 14 leerlingen in de leeftijd van 14 tot en met 16 jaar.
Dit jaar werken in onze groep : juf Ellen, juf Mirjam, juf Brigitte.

Ons lesaanbod is gericht op het begeleiden van leerlingen naar een zo kansrijk mogelijke toekomst. In de ontwikkeling van de leerling staat centraal, wat de leerling wil, wat de leerling kan en wat de leerling in de toekomst zal gaan doen op het gebied van wonen, werken en vrije tijd.

Het aanleren van sociale en arbeidsvaardigheden zijn in het VSO heel belangrijk.

 

Praktisch werken
In VSO 2 oefenen we veel praktische vaardigheden die erop gericht zijn om de zelfredzaamheid te vergroten. Op maandag en vrijdag werken we in de keuken. Er zijn lessen administratie, schoonmaak en tuin. We besteden veel aandacht aan creatieve vakken waarin veel techniek wordt geoefend. Taal en rekenen worden meer en meer in concrete situaties toegepast.

 

Snuffelstages
Leerlingen oriënteren zich in VSO 2 op mogelijke uitstroombestemmingen. Zo gaan we een paar keer per jaar met een groepje op bezoek bij een werkplek of dagbesteding om kennis te maken met de werkzaamheden.

Nieuws van VSO 2 OB

30
oktober

De Ark Oud-Beijerland op Facebook!

05 VSO 2-3

Vanaf vandaag heeft onze school zijn eigen Facebookpagina! E...

Maandnieuws

Voorrang in het verkeer


Bladeren vallen in de herfst !

Herfst......

 

Dat de blaadjes vallen.......dat hebben we geweten!

 

Wat een harde werkers zijn de kinderen van VSO 2 !

Blad vegen, in de kruiwagen scheppen en in de kar kiepen, een heel karwei!